top of page

Kam za sportem v Lounech? Lounský festival sportu Vám napoví, jaký sportovní kroužek vybrat

Lounský festival sportu, který se v letošním roce uskuteční v Masarykových sadech na baseballovém hřišti v sobotu 2. září 2023 od 10 do 18 hodin je jedinou akcí zaměřenou na propagaci pohybových aktivit v našem regionu. Jedná se o oficiální 2. ročník tohoto sportovně propagačního projektu, jehož smyslem je seznámit širokou veřejnost s různými druhy sportů, které je možno celoročně provozovat na území města Loun. Více než dvě desítky sportovních organizací zde budou prezentovat svoji činnost, kterou vykonávají celoročně, organizovaně a pod odborným dohledem na lounských sportovištích.právu blogu jsme se pro vás snažili udělat co nejpohodlnější a nejrychlejší!Nečekejte u nás žádné nudné stánky s letáky!


U nás na jednom místě poznáte sporty tak, abyste si na mě mohli „sáhnout“. Poznáte trenéry, kterým svěříte vaše dítě. Zároveň vám akce umožní získat cenné informace o všem, co ke sportování patří!


V průběhu celého dne na vás čekají různá exhibiční vystoupení, rozhovory se sportovci, autogramiády, program s animovanými maskoty, závody autíček, skákací hrady a malování na obličej. Budeme také soutěžit o tablet a navečer zahraje kapela Modern Talking revival.


Akce proběhne pod záštitou starosty města Loun Mgr. Milana Rychtaříka.

71 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page